ZELTS un SUDRABS

Kad svētku laikā tik ļoti pietrūkst sniega, ir jo lielāks iemesls pārnest sniegpārslu mirdzumu uz mājām! Sudraboti galda piederumi, zeltīti svečturi, galdauts ar spīdīgu diegu, kristāla rotas, kurās atspīd maigā sveču gaisma – tas viss atsauks atmiņā maģisko vakaru skatu, kad tikko izkritušais sniegs iemirdz silto lukturu gaismās un ticība pasakai atdzims gluži kā bērnībā!

  

RUSTIC

“Rustic” stils pēc būtības ir glaunais lauku stils, kas paredz daudz koka elementu, līnu, skujas apvienojumā ar kādu zeltītu svečturi, vai kristāla glāzi, kas piešķirs eleganci dabīgiem materiāliem. Briežu figūriņas, mākslīgi sniegoti čiekuri, kanēļu standziņas kalpos par papildus dekora elementiem, kurus turklāt ir viegli sarūpet ar savām rokām. Šāda dekora izvēle ļaus sajusties kā svinībās mājīgajā koka mājiņā ciemos pie meža elfiem un fejām.

TRADICIONĀLI AMERIKĀNISKS

Kā zināms, amerikāņu Ziemassvētku centra figūra ir Santa Klauss savā sarkanajā uzvalkā, ar kuplu baltu bārdu un Coca-colas bundžiņu rokā. Ar tradicionālo amerikāņu stilu dekorācijās būtu jāsparot viss tas, ko ir pierasts redzēt Holivūdas Ziemassvētku filmās – sarkanas un zelta rotas, rūtaini galdauti, sarkanas ogas, briežu figūriņas, daudz spilgtu, krāsainu Ziemassvētku gaismiņu. Santa Klausa krāsa būtu jāizmanto teju visur un Coca-cola šajā vakarā bez sirdsapziņas pārmetumiem varēs kļūt par galveno dzērienu.

LEDUS KARAĻVALSTS

Kristāls, stilkls un vēlreiz kristāls. Šādam svētku galdam būtu jāizskatās tā, it kā to būtu uzklājusi pati Ledus karaliene. Pamatā baltā un sudraba krāsas palīdzēs panākt sniegotu atmosfēru. Balts galdauts, sudraba šķīvji, svečturi, stikla glāzes un vāzes ar mākslīgi sniegotām skujām, kociņiem, vai pat stikla ziediem. Kristāla rotas un figūriņas, it kā Ledus karalienes apburtas, mākslīgās lāstekas, baltas sveces, stikla pērles un spīdīgās sniegpārslas. Lielākam efektam arī vakara dreskodam būtu jāiekļauj vienīgi baltas un sudraba krāsas.

20. GADU ŠIKS

Ekstravagants un oriģināls veids kā sagaidīt svētkus. Būs piemērots tiem, kuri Ziemassvētkus grib nosvinēt ar elegantu ballīti. Kaut gan ir pieņemts uzskatīt, ka Ziemassvētki ir mājīgākie un siltākie no svētkiem, dažam var rasties velme pārmaiņas pēc tos atzīmēt nevis “neglītajā” Ziemassvētku džemperī ar veco tējas krūzi, bet svinīgi un glauni. 20.gadu šiks paredz lielu jo lielu rotājumu daudzumu – pērles, pērļu lentes, spalvas, spīguļi, zelts, sudrabs, viss kopā – lieliska iespēja “atrauties” par visiem “neglīto džemperu” gadiem! Arī Ziemassvētku eglīte būtu jārotā atbilstoši – ar pērļu lentēm un visu spīdīgo.

 

Foto: Pinterest

 

SaveSave